Потужність

Для приготування молочного коктейлю, замісу рідкого тіста, пюрування варених овочів та м'яких фруктів, змішування яєць не потрібний потужний прилад. Він стане в нагоді у випадку, якщо ви часто колите лід, перемелюєте кавові зерна, подрібнюєте горіхи.

 

Кількість швидкостей

Більшість приладів кількість швидкостей – від 2 до 5, що дозволяє точно контролювати роботу. У деяких моделях передбачений турборежим: на кілька хвилин швидкість можна збільшити до максимальних обертів, що дає змогу отримати пишну молочну піну або повітряну текстуру мусу.

 

Об'єм, матеріал чаші

Об'єм чаш більшості пристроїв не перевищує 2 літри (це приблизно 1 літр молочного коктейлю для сім'ї з 3-4 осіб). Однак не варто забувати, що корисний об'єм чаші буде на 200–300 мл меншим від того, що заявлено в інструкції від виробника.

Ємності виробляють із скла або пластмаси. Скляні варіанти довговічніші і менше схильні до подряпин, які можуть з'явитися при подрібненні твердої їжі - кави, горіхів, круп, не змінюють колір при роботі з кольоровими продуктами (буряк, селера та ін.). Пластикова склянка легша. Однак пластик може фарбуватись і тьмяніти з часом.

 

Очищення та догляд

Оптимальне рішення – техніка із системою самоочищення. Такі пристрої швидко та легко чистяться, виключають контакт рук із гострими ножами.

 

Насадки

За допомогою насадок та аксесуарів компактний блендер легко перетворюється на багатофункціональний кухонний комбайн. Так, спеціальна насадка дозволяє підготувати лід для напоїв, віночок допоможе отримати однорідну яєчну суміш, тісто без грудочок та пишну молочну піну, а мірна склянка стане у пригоді для точного дозування інгредієнтів.

 

Живлення

Сучасні моделі працюють від електромережі. Існують і мобільні акумуляторні варіанти, які легко брати із собою на природу чи дорогу. Однак слід пам'ятати, що їхня потужність обмежена, та й працювати більше 30 хвилин вони не можуть.